Veislės šiltnamiui

Veislės šiltnamiui


Išparduota

Baron
Baron yra hibridinė vynuogių forma, kurią atrinko Burdak A.V. Sunokimo laikotarpis yra vidutiniškai ankstyvas. Savi..
14.50€

Išparduota

Furšetnyj
Ukrainiečių selekcininko-mėgėjo V.V. Zagorulko veislė. Ankstyva, bet kaip ir dauguma pietietiškų pas mus lauke sunoksta ..
12.50€

Išparduota

Klubničnyj
Klubničnyj (rus. Braškinis) -  yra privačios selekcijos vynuogių veislė (Šapovalov V.D., Ukraina).Vidutinio ankstyv..
19.50€

Išparduota

Kolobok
Nauja ankstyva desertinių vynuogių veislė (selekcininkas-mėgėjas E.G. Pavlovskij). Vynmedžiai labai augūs. Žiedai savidu..
10.50€

Išparduota

Krasa Balok
Krasa Balok – hibridinė privačios selekcijos vynuogių veislė (V.E. Romančukevič, Ukraina).Ankstyva. Didelio augimo vynme..
12.50€

Išparduota

Lanselot
Lanselot yra nauja vynuogių veislė iš Potapenko instituto (Rusija), vidutinio ankstyvumo - vidutinio vėlyvumo. Lietuvoje..
9.50€

Išparduota

Livija
Ankstyva ir labai skani veislė su didelėmis rausvomis uogomis ir didelėmis kekėmis. Savidulkė. Kekės didelės, 25 cm ilgi..
7.50€

Išparduota

Monarch (Chrizolit)
Monarch (Chrizolit) - vidutinio ankstyvumo (ar vidutiniškai vėlyva) vynuogių veislė su didžiulėmis uogomis. Savidulkė. K..
12.50€

Išparduota

Muskat Novošachtinskij
Gana ankstyva E.G. Pavlovskio (Rusija) vynuogių veislė. Savidulkė. Kekės didelės, sveria apie 500 g. Uogos didelės, 7-10..
9.50€

Išparduota

Podarok Nesvetaja
Nauja labai ankstyva ir labai skani E.G. Pavlovskio veislė. Sunokimas iš tiesų labai ankstyvas, Lietuvoje lauke sunoksta..
12.50€

Išparduota

Prima Ukrainy
Prima Ukrainy yra pagrindinis selekcininko-mėgėjo Vladimir'o Pliasunov'o (Ukraina) pasiekimas ir pasididžiavimas - atrin..
14.50€

Išparduota

Rošfor
Rošfor yra gana ankstyva desertinė veislė. Stipraus augumo, savidulkė. Ūgliai gerai sumedėja. Uogos yra tamsiai violetin..
8.50€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 50 (5 puslapių)