Veislės laukui

Veislės laukui


Išparduota

Bananas
Bananas – mėgėjiškos selekcijos vynuogių veislė (O.M. Pysanka, Ukraina).Veislė ankstyva, Lietuvoje sunoksta apie rugsėjo..
12.50€

Išparduota

Baron
Baron yra hibridinė vynuogių forma, kurią atrinko Burdak A.V. Sunokimo laikotarpis yra vidutiniškai ankstyvas. Savi..
14.50€

Išparduota

Furšetnyj
Ukrainiečių selekcininko-mėgėjo V.V. Zagorulko veislė. Ankstyva, bet kaip ir dauguma pietietiškų pas mus lauke sunoksta ..
12.50€

Išparduota

Juvendana
Juvendana yra vynuogių veislė, kurią išvedė A. Gailūnas, Lietuva. Labai ankstyvas arba ankstyvas nokimas laikas, Lietuv..
7.50€

Išparduota

Klubničnyj
Klubničnyj (rus. Braškinis) -  yra privačios selekcijos vynuogių veislė (Šapovalov V.D., Ukraina).Vidutinio ankstyv..
19.50€

Išparduota

Kolobok
Nauja ankstyva desertinių vynuogių veislė (selekcininkas-mėgėjas E.G. Pavlovskij). Vynmedžiai labai augūs. Žiedai savidu..
10.50€

Išparduota

Krasa Balok
Krasa Balok – hibridinė privačios selekcijos vynuogių veislė (V.E. Romančukevič, Ukraina).Ankstyva. Didelio augimo vynme..
12.50€

Išparduota

Lakemont (besėklė)
Besėklė veislė su neutraliu paprastu skoniu. To paties kryžminimo kaip ir Himrod, Romulus ir Interlaken vaisius. Sunokst..
9.50€

Išparduota

Mars (besėklė)
Mars yra atspari ligoms ir šalčiui besėklė vynuogių veislė iš JAV. Vidutiniškai vėlyva - nokimo laikotarpis yra 130 dien..
9.50€

Išparduota

Muskat Novošachtinskij
Gana ankstyva E.G. Pavlovskio (Rusija) vynuogių veislė. Savidulkė. Kekės didelės, sveria apie 500 g. Uogos didelės, 7-10..
9.50€

Išparduota

Podarok Nesvetaja
Nauja labai ankstyva ir labai skani E.G. Pavlovskio veislė. Sunokimas iš tiesų labai ankstyvas, Lietuvoje lauke sunoksta..
12.50€

Išparduota

Prima Ukrainy
Prima Ukrainy yra pagrindinis selekcininko-mėgėjo Vladimir'o Pliasunov'o (Ukraina) pasiekimas ir pasididžiavimas - atrin..
14.50€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 70 (6 puslapių)