Aprašymas
Antoška - nauja vynuogių veislė, išvesta J.I. Potapenko institute (Rusija).
Ankstyva, Novočerkasko sąlygomis sunoksta per pirmąsias dešimt rugpjūčio dienų. Vynmedžiai yra augūs. Kekės yra cilindrinės-kūginės, didelės, vidutinis svoris 627 g, vidutinio tankio. Uogos ovalios, 33,1 x 22,7 mm, baltos, labai didelės, vidutinis svoris 7,9 g. Minkštimas sultingas ir mėsingas, odelė plona. Uogos harmoningo skonio. Cukraus kiekis 18,1-19,9 g / 100 cm3, rūgštingumas 5,5-5,9 g / dm 3.
Atsparumas ligoms ir šalčiui tiriamas. Per tyrimų metus (5 metai) preliminarus lauko atsparumas - netikrajai miltligei didelis (2,5 balo), - tikrajai miltligei taip pat didelis (2,5 balo) - uogų kekerinis pūvinys nepažeidė.
Preliminarūs duomenys apie atsparumą šalčiui - minus 25 ° С.
Kilmė: Talisman x Bieloje Čiudo
Specifikacija
| Vynuogių veislės savybės | |
|---|---|
| Paskirtis | Desertinė |
| Tėvinės formos | Talisman x Bieloje Čiudo |
| Selekcininkas/Kilmės šalis | Potapenko institutas (Rusija) |
| Uogų spalva | 1 - Žalia-Gelsva |
| Derėjimo laikas ⏱️ | 3 - Ankstyva (ATS 2100-2250) |
| Žiedų tipas | Dvilytis (savidulkis) |
| Sėklos | Su kauliukais |
| Derlingumas | Labai derlinga |
| Uogų dydis | 2 - Didelės (6-10 g) |
| Kekių dydis | 2 - Didelės (400-800 g) |
| Skonis | Harmoningas |
| Augumas | 2 - Stiprus |
| Atstumas tarp vynmedžių | 1.5 - 2.5 m |
| Atsparumas Netikrajai miltligei | 2 - Atspari (1-2 purškimai per sezoną) |
| Atsaprumas Tikrajai miltligei | 2 - Atspari (1-2 purškimai per sezoną) |
| Atsparumas šalčiui ❄️ | -24 -26 °С |


