Rausvojo vyno gamybai

Rausvojo vyno gamybai


Išparduota

Cabernet Cortis
Cabernet Cortis yra nauja ligoms atspari vokiška vynuogių veislė, kurios nokinimo laikotarpis gana ankstyvas (prinoksta ..
5.00€

Išparduota

Frontenac
Frontenac - raudona šalčiui ir ligoms labai atspari vynininė vynuogė, gauta sukryžminus Riparia 89 ir Landot Noir 1983 m..
7.00€

Išparduota

Hasanskij sladkij
Hasanskij sladkij - labai ankstyva veislė iš Rusijos, kuri populiarumo sulaukė daugiau Pabaltyje. Sunoksta labai anksti,..
6.50€

Išparduota

Marquette
Marquette yra nauja ir labai perspektyvi raudonojo vyno vynuogių veislė iš JAV, derinanti savyje didelį atsparumą šalčiu..
7.50€

Išparduota

New York Muscat
New York Muscat yra universali vynuogių veislė. Tai viena skaniausių iš šalčiui atsparių amerikiečių veislių. Vienas iš ..
8.50€

Išparduota

Regent
Regent yra vokiečių selekcijos naujos kartos atspari ligoms vyninė veislė, kuri vėsaus klimato kraštuose yra vidutiniška..
6.00€

Išparduota

Muscat Bleu
Labai atspari grybinėms ligoms, labai derlinga, nereikli ir stabili universalaus panaudojimo veislė. Augi. Sunoksta vidu..
7.50€

Išparduota

Frontenac Gris
Frontenac Gris - Frontenac veislės savaiminė mutacija. Pirmą kartą Frontenac vieno ūglio mutaciją pastebėjo Peteris..
10.00€

Išparduota

Cabernet Cantor
Cabernet Cantor yra nauja ligoms atspari vokiška vynuogių veislė, skirta raudonojo vyno gamybai. Gauta 1989 m. Vynuogini..
6.50€

Išparduota

Juodupė
Juodupė - universali lietuviška Antano Gailiūno vynuogių veislė. Labai ankstyvo nokinimo laikotarpio, sunoksta Liet..
7.50€

Išparduota

MN 1095
MN 1095 yra atrinktas sėjinukas iš Minesotos universiteto vynmedžių kryžminimo programos, neturintis oficialaus pavadini..
7.00€

Išparduota

Petite Pearl
Petite Pearl yra nauja raudonojo/rausvojo vyno gamybai skirta vynuogių veislė, kurią išvedė Tom'as Plocher'is (Minnesota..
9.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 14 (2 puslapių)