Pradedantiesiems - TOP12

Pradedantiesiems - TOP12


Išparduota

Lakemont (besėklė)
Besėklė veislė su neutraliu paprastu skoniu. To paties kryžminimo kaip ir Himrod, Romulus ir Interlaken vaisius. Sunokst..
9.50€

Išparduota

Mars (besėklė)
Mars yra atspari ligoms ir šalčiui besėklė vynuogių veislė iš JAV. Vidutiniškai vėlyva - nokimo laikotarpis yra 130 dien..
9.50€

Išparduota

Prima Ukrainy
Prima Ukrainy yra pagrindinis selekcininko-mėgėjo Vladimir'o Pliasunov'o (Ukraina) pasiekimas ir pasididžiavimas - atrin..
14.50€

Išparduota

Vanessa (besėklė)
Vanessa - besėklė vynuogių veislė iš Kanados, sunokstanti vidutiniškai vėlai. Augumas yra didesnis derlingose ​​dir..
9.50€

Išparduota

New York Muscat
New York Muscat yra universali vynuogių veislė. Tai viena skaniausių iš šalčiui atsparių amerikiečių veislių. Vienas iš ..
8.50€

Išparduota

Antracit
Antracit (sinonimas: Čarli) – nauja ankstyva veislė tamsiai mėlynomis, gražiomis ovaliomis ir kiek smailėjančios formos ..
9.50€

Išparduota

Galachad
Galachad yra nauja ankstyva veislė iš Novočerkassko Potapenko vardo vynuogininkystės instituto (Rusija). Sunoksta anksti..
10.50€

Išparduota

Galante
Labai atspari grybinėms ligoms, labai derlinga, nereikli ir stabili. Sunoksta anksti (rugsėjo pirmoje pusėje), sukaupia ..
7.50€

Išparduota

Muscat Bleu
Labai atspari grybinėms ligoms, labai derlinga, nereikli ir stabili universalaus panaudojimo veislė. Augi. Sunoksta vidu..
7.50€

Išparduota

Reliance (besėklė)
Reliance yra besėklė šalčiui ir ligoms gana atspari vynuogė iš JAV. Išleidimo data: 1983. Labai ankstyvo nokinimo laikot..
8.50€

Išparduota

Venus (besėklė)
Venus (Venera) - Lietuvoje jau gerai žinoma besėklė vynuogių veislė sukurta Arkanzaso universitete (JAV). Sunoksta ankst..
8.50€

Išparduota

Juodupė
Juodupė - universali lietuviška Antano Gailiūno vynuogių veislė. Labai ankstyvo nokinimo laikotarpio, sunoksta Liet..
7.50€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)