Baltojo vyno gamybai

Baltojo vyno gamybai


Išparduota

Chardonnay (Klonas FR 155)
Bendra informacija: Vynuogininkystės požiūriu Chardonnay yra kosmopolitinė veislė. Jos auginimas neapsiriboja tėvyne Bur..
5.00€

Išparduota

Felicia
Felicia – vokiška baltųjų vyninių vynuogių veislė. Sunokimo laikas vidutiniškai ankstyvas (LIetvuje rugsėjo pabaiga). Ži..
4.50€

Išparduota

Frontenac Blanc
Frontenac Blanc - baltauogė Frontenac Gris mutacija, tai yra naujausias Frontenac vynuogių šeimos narys. Vynuogininkystė..
9.00€

Išparduota

Johanniter
Johanniter yra naujos kartos tarprūšinė (su tikrojo vynmedžio V. vinifera genų persvara), atspari ligoms, vyninė vynuogi..
5.00€

Išparduota

Muscaris
Muscaris yra nauja balta grybelinėms ligoms labai atspari veislė, sukurta Freiburg 'o vynuogininkystės institute (Vokiet..
5.00€

Išparduota

Petit Ami
Petit Ami (sinonimas: Petite Amie) yra baltoji vyninė vynuogė su muskato skonio uogomis. Petit Ami vynuogė yra tarprūšin..
9.00€

Išparduota

Sauvignac
Minimalus užsakymo kiekis - 10 vnt.Sinonimai: Blattner CAL 6-04, VB CAL 6-04.Sauvignac – baltųjų vyninių vynuogių veislė..
5.50€

Išparduota

Sauvitage
Sauvitage yra baltųjų vynuogių vyninė veislė, kuri buvo sukurta 1988 m., Valstybiniame vynuogininkystės ir vaisininkystė..
6.00€

Išparduota

Souvignier Gris
Souvignier Gris yra labai nauja vynuogių veislė, kurią gavo selekcininkas N. Becker iš Valstybinio vynuogininkystės inst..
5.00€

Išparduota

Swenson White
Swenson White- šiauriniuose regionuose spalio pradžioje sunokstanti atspari šalčiui vyninė veislė, kuri dėl gana stambių..
7.50€

Išparduota

New York Muscat
New York Muscat yra universali vynuogių veislė. Tai viena skaniausių iš šalčiui atsparių amerikiečių veislių. Vienas iš ..
8.50€

Išparduota

L'Acadie blanc
L'Acadie blanc 1953 m. sukūrė Ollie Bradt Vineland tyrimų centre Niagaroje, Ontarijo valstijoje, Kanadoje. Vynuogių veis..
9.50€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 29 (3 puslapių)