Raudonojo vyno gamybai

Raudonojo vyno gamybai


Išparduota

Cabernet Cortis
Cabernet Cortis yra nauja ligoms atspari vokiška vynuogių veislė, kurios nokinimo laikotarpis gana ankstyvas (prinoksta ..
5.00€

Išparduota

E.S. 9-7-48
E.S. 9-7-48 - viena iš anksčiausiai sunokstančių, Elmer'io Swenson'o atrinktų praėjusio šimtmečio 80-aisiais metais, vei..
6.00€

Išparduota

Frontenac
Frontenac - raudona šalčiui ir ligoms labai atspari vynininė vynuogė, gauta sukryžminus Riparia 89 ir Landot Noir 1983 m..
7.00€

Išparduota

Hasanskij sladkij
Hasanskij sladkij - labai ankstyva veislė iš Rusijos, kuri populiarumo sulaukė daugiau Pabaltyje. Sunoksta labai anksti,..
6.50€

Išparduota

Marechal Foch
Marechal Foch yra gana ankstyvo nokinimo laikotarpio sena Prancūzų-Amerikiečių vyninė veislė, atrinkta praėjusio amžiaus..
6.50€

Išparduota

Marquette
Marquette yra nauja ir labai perspektyvi raudonojo vyno vynuogių veislė iš JAV, derinanti savyje didelį atsparumą šalčiu..
7.50€

Išparduota

Regent
Regent yra vokiečių selekcijos naujos kartos atspari ligoms vyninė veislė, kuri vėsaus klimato kraštuose yra vidutiniška..
6.00€

Išparduota

Cabernet Cantor
Cabernet Cantor yra nauja ligoms atspari vokiška vynuogių veislė, skirta raudonojo vyno gamybai. Gauta 1989 m. Vynuogini..
6.50€

Išparduota

Leon Millot
Leon Millot yra anksti nokstanti sena patikrinta prancūzų-amerikiečių hibridinių vynuogių veislė. 1911 m. ją išvedė pran..
6.50€

Išparduota

MN 1095
MN 1095 yra atrinktas sėjinukas iš Minesotos universiteto vynmedžių kryžminimo programos, neturintis oficialaus pavadini..
7.00€

Išparduota

Petite Pearl
Petite Pearl yra nauja raudonojo/rausvojo vyno gamybai skirta vynuogių veislė, kurią išvedė Tom'as Plocher'is (Minnesota..
9.00€

Išparduota

Sirame (Salome)
Sirame - gana nauja ir dar mažai žinoma vyninė vynuogių veislė iš Šveicarijos, kuri dažnai lyginama su Šiauriniuose regi..
6.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 13 (2 puslapių)