Šalčiui atsparios vyninės ir universalios vynuogių veislės

Šalčiui atsparios vyninės ir universalios vynuogių veislės


Išparduota

Frontenac Blanc
Frontenac Blanc - baltauogė Frontenac Gris mutacija, tai yra naujausias Frontenac vynuogių šeimos narys. Vynuogininkystė..
9.00€

Išparduota

Petit Ami
Petit Ami (sinonimas: Petite Amie) yra baltoji vyninė vynuogė su muskato skonio uogomis. Petit Ami vynuogė yra tarprūšin..
9.00€

Išparduota

Swenson White
Swenson White- šiauriniuose regionuose spalio pradžioje sunokstanti atspari šalčiui vyninė veislė, kuri dėl gana stambių..
7.50€

Išparduota

E.S. 9-7-48
E.S. 9-7-48 - viena iš anksčiausiai sunokstančių, Elmer'io Swenson'o atrinktų praėjusio šimtmečio 80-aisiais metais, vei..
6.00€

Išparduota

Frontenac
Frontenac - raudona šalčiui ir ligoms labai atspari vynininė vynuogė, gauta sukryžminus Riparia 89 ir Landot Noir 1983 m..
7.00€

Išparduota

Hasanskij sladkij
Hasanskij sladkij - labai ankstyva veislė iš Rusijos, kuri populiarumo sulaukė daugiau Pabaltyje. Sunoksta labai anksti,..
6.50€

Išparduota

Marechal Foch
Marechal Foch yra gana ankstyvo nokinimo laikotarpio sena Prancūzų-Amerikiečių vyninė veislė, atrinkta praėjusio amžiaus..
6.50€

Išparduota

Marquette
Marquette yra nauja ir labai perspektyvi raudonojo vyno vynuogių veislė iš JAV, derinanti savyje didelį atsparumą šalčiu..
7.50€

Išparduota

New York Muscat
New York Muscat yra universali vynuogių veislė. Tai viena skaniausių iš šalčiui atsparių amerikiečių veislių. Vienas iš ..
8.50€

Išparduota

Liepsna
Liepsna - universali lietuviška Antano Gailiūno vynuogių veislė. Labai ankstyvo ar ankstyvo sunokimo laiko - 100-105 die..
7.50€

Išparduota

L'Acadie blanc
L'Acadie blanc 1953 m. sukūrė Ollie Bradt Vineland tyrimų centre Niagaroje, Ontarijo valstijoje, Kanadoje. Vynuogių veis..
9.50€

Išparduota

Adalmiina
Adalmiina yra vynuogių veislė šiaurės kraštų vyndarystei. Išvesta Elmer'io Swenson'o praėjusio amžiaus 80-ųjų viduryje, ..
6.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 33 (3 puslapių)