Aprašymas
Arni yra anksti nokstanti nauja desertinių vynuogių veislė iš Ukrainos, gauta kryžminant hibridines veisles: „Podarok Zaporožju x Timur“, kurią sukūrė selekcininkas mėgėjas M. A. Grečko. Didelės geltonos uogos, kurių rausvas atspalvis sveria 8 - 10 g, turi labai gerą harmoningą skonį su muskatų aromatu. Jie sultingi ir mėsingi. Kekės yra kūgiškos, įspūdingo dydžio, sveriančios 600 - 1200 g. Šalčio atsparumas - iki -23 ° С. Atsparumas ligoms vis dar tiriamas, pagal pirminius duomenis veislė pakankamai atspari netikrajai miltligei, nuo tikrosios miltligės rekomenduojamas profilaktinis fungicidų purškimas.
Kilmė: Podarok Zaporožju x Timur
Specifikacija
| Vynuogių veislės savybės | |
|---|---|
| Paskirtis | Desertinė |
| Tėvinės formos | Nėra duomenų |
| Selekcininkas/Kilmės šalis | Selekcininkas mėgėjas M.A. Grečko (Ukraina) |
| Uogų spalva | 1 - Žalia-Gelsva |
| Derėjimo laikas ⏱️ | 3 - Ankstyva (ATS 2100-2250) |
| Žiedų tipas | Dvilytis (savidulkis) |
| Sėklos | Su kauliukais |
| Derlingumas | Derlinga |
| Uogų dydis | 1 - Labai didelės (>10 g) |
| Kekių dydis | 1 - Labai didelės (750-1500 g) |
| Skonis | Muskatinis |
| Augumas | 2 - Stiprus |
| Atstumas tarp vynmedžių | 1.5 - 2.5 m |
| Atsparumas Netikrajai miltligei | 2 - Atspari (1-2 purškimai per sezoną) |
| Atsaprumas Tikrajai miltligei | 2 - Atspari (1-2 purškimai per sezoną) |
| Atsparumas šalčiui ❄️ | -22 -24 °С |


