Aprašymas
Dniprovskij Suvenir yra nauja hibridinė V. M. Kalugino vynuogių veislė. (Ukraina). Labai anksti sunoksta. Apdulkinimas vyksta gerai. Derlius gana didelis. Kekės didelės, vidutinis svoris iki 1000 g, kūgio formos, vidutinio tankumo. Uogos didelės, vidutinis svoris 14-20 g, pailgos formos, iki 5 cm ilgio, tamsiai violetinės spalvos. Minkštimas mėsingas, labai traškus. Skonis malonus, harmoningas. Atsparumas ligoms geras. Atsparumas šalčiui iki -23°С.
Specifikacija
| Vynuogių veislės savybės | |
|---|---|
| Paskirtis | Desertinė |
| Tėvinės formos | Nežinoma |
| Selekcininkas/Kilmės šalis | Selekcininkas mėgėjas Kalugin V.M. (Ukraina) |
| Uogų spalva | 5 - Mėlyna |
| Derėjimo laikas ⏱️ | 1 - Labai ankstyva (ATS <2000) |
| Žiedų tipas | Dvilytis (savidulkis) |
| Sėklos | Su kauliukais |
| Derlingumas | Derlinga |
| Uogų dydis | 1 - Labai didelės (>10 g) |
| Kekių dydis | 1 - Labai didelės (750-1500 g) |
| Skonis | Harmoningas |
| Augumas | 3 - Vidutinis |
| Atstumas tarp vynmedžių | 1.2 - 1.8 m |
| Atsparumas Netikrajai miltligei | 2 - Atspari (1-2 purškimai per sezoną) |
| Atsaprumas Tikrajai miltligei | 2 - Atspari (1-2 purškimai per sezoną) |
| Atsparumas šalčiui ❄️ | -22 -24 °С |






