Aprašymas
Dašunia nauja ankstyva vynuogių veislė iš Ukrainos, selekcininkas - Višnevetskij. Moteriško tipo žiedai. Stipraus augumo ir derlinga. Kekės kūgiškos, vidutinio tankumo, gali siekti net iki 1500-2000 gramų. Uogos yra mėsingos, labai skanios, malonaus muskato aromato, labai didelės, sveriančios apie 12-15 gramų. Net kai yra drėgna, uogos paprastai netrūkinėja ir gana atspari kekeriniam puviniui. Šalčio atsparumas -23 ° С.
Kilmė: Kesha1 X Rizamat X Kišmiš lučistij
Specifikacija
| Vynuogių veislės savybės | |
|---|---|
| Paskirtis | Desertinė |
| Tėvinės formos | Keša 1 x Rizamat x Kišmiš lučistyj |
| Selekcininkas/Kilmės šalis | Selekcininkas-mėgėjas N.P. Višneveckij (Ukraina) |
| Uogų spalva | 2 - Rausva |
| Derėjimo laikas ⏱️ | 3 - Ankstyva (ATS 2100-2250) |
| Žiedų tipas | Moteriškas (reikia šalia augančio apdulkintojo su dvilyčiu žiedo tipu) |
| Sėklos | Su kauliukais |
| Derlingumas | Derlinga |
| Uogų dydis | 1 - Labai didelės (>10 g) |
| Kekių dydis | 1 - Labai didelės (750-1500 g) |
| Skonis | Muskatinis |
| Augumas | 2 - Stiprus |
| Atstumas tarp vynmedžių | 1.5 - 2.5 m |
| Atsparumas Netikrajai miltligei | 3 - Vidutiniškai atspari (2-3 purškimai per sezoną) |
| Atsaprumas Tikrajai miltligei | 3 - Vidutiniškai atspari (2-3 purškimai per sezoną) |
| Atsparumas šalčiui ❄️ | -19 -22 °С |






