Veselka (Naujiena!)
17.50€
- Gamintojas: Neskiepyti, Lietuva
- Prekės kodas: 167
- Prieinamumas: Nėra/Išpirkta
Aprašymas
Veselka (FVR-7-9 x Livia, selekcininkas V. V. Zagorulko, Ukraina).
Labai ankstyvo sunokimo – 95–100 dienų. Labai augi. Žiedai funkcionaliai moteriški.
Kekės didelės, vidutiniškai laisvos, kūginės formos. Uogos didelės, rausvos, ovalios formos (22 x 25 mm), sveria 12–14 g. Minkštimas tankus, su muskato aromatu.
Ūgliai gerai sumedėja. Veislė derlinga, gerai deranti trumpai genint. Atsparumas miltligei – 3 balai, tikrajai miltligei – 2,5 balo (pagal 5 balų sistemą).
Pridengta gerai žiemoja. Atsparumas šalčiui – iki –23 °C.
Specifikacija
| Vynuogių veislės savybės | |
|---|---|
| Paskirtis | Desertinė |
| Tėvinės formos | FVR-7-9 x Livija |
| Selekcininkas/Kilmės šalis | Selekcininkas-mėgėjas V.V. Zagarulko, (Ukraina) |
| Uogų spalva | 2 - Rausva |
| Derėjimo laikas ⏱️ | 1 - Labai ankstyva (ATS <2000) |
| Žiedų tipas | Dvilytis (savidulkis) |
| Sėklos | Su kauliukais |
| Derlingumas | Derlinga |
| Uogų dydis | 1 - Labai didelės (>10 g) |
| Kekių dydis | 2 - Didelės (400-800 g) |
| Skonis | Muskatinis |
| Augumas | 1 - Labai stiprus |
| Atstumas tarp vynmedžių | 1.5 - 2.5 m |
| Atsparumas Netikrajai miltligei | 3 - Vidutiniškai atspari (2-3 purškimai per sezoną) |
| Atsaprumas Tikrajai miltligei | 3 - Vidutiniškai atspari (2-3 purškimai per sezoną) |
| Atsparumas šalčiui ❄️ | -22 -24 °С |


