Aprašymas
Kišmiš Nr. 342 yra labai ankstyva besėklė vynuogių veislė iš Vengrijos. Krūmai yra stipraus augumo. Uogos yra vidutinės, 2-3,5 g, kiaušiniškos, žaliai geltonos, be sėklų (3 klasė - praktiškai nėra rudimentų). Minkštimas yra mėsingas, sultingas, malonaus saldaus harmoningo skonio. Kekės yra vidutinės ir didelės, 300-500 g, kai kurios iki 800 g, cilindrinės-kūginės, vidutinio tankio. Vynuogės gerai kaupia cukrų, cukraus kiekis iki 19-21%, rūgštingumas 6-8 g / l. Geras atsparumas grybelinėms ligoms. Atsparumas šalčiui -24-26 ° C. Ūgliai gerai medėja. Labai derlinga. Didelės formos vynmedžiuose, kuriuose yra daug daugiametės medienos, gaunamos įspūdingesnio dydžio kekės. Kišmiš Nr. 342 naudojamos šviežiam vartojimui ir razinų ruošimui.
Kilmė: Villard blanc x Perlette
Genetinė formulė: 78,09% V. vinifera + 14,58% V. rupestris + 3,13% V. berlandieri + 2,64 % V. aestivalis var. licencumii + 1,56% V. labrusca
Specifikacija
| Vynuogių veislės savybės | |
|---|---|
| Paskirtis | Desertinė, Besėklės-Razinoms |
| Tėvinės formos | Villard blanc x Perlette |
| Selekcininkas/Kilmės šalis | Vengrija |
| Uogų spalva | 1 - Žalia-Gelsva |
| Derėjimo laikas ⏱️ | 1 - Labai ankstyva (ATS <2000) |
| Žiedų tipas | Dvilytis (savidulkis) |
| Sėklos | Besėklė |
| Derlingumas | Labai derlinga |
| Uogų dydis | 4 - Vidutinės (3-5 g) |
| Kekių dydis | 2 - Didelės (400-800 g) |
| Skonis | Harmoningas |
| Augumas | 1 - Labai stiprus |
| Atstumas tarp vynmedžių | 1.5 - 2.5 m |
| Atsparumas Netikrajai miltligei | 1 - Labai atspari (1-2 purškimai tik drėgnais metais) |
| Atsaprumas Tikrajai miltligei | 2 - Atspari (1-2 purškimai per sezoną) |
| Atsparumas šalčiui ❄️ | -24 -26 °С |










