Aprašymas
Samba yra ankstyva desertinių vynuogių veislė. Augi. Ūgliai gerai medėja. Savidulkė, gerai apsidulkina. Kekės didelės, vidutinis jų svoris 750-1000 g, gana tankios, kūgio formos. Uogos yra kiaušiniškos formos, lygios, labai gražios išvaizdos, vidutinio dydžio ir siekia vidutiniškai 8-10 g. Uogų spalva rausva. Minkštimas mėsingas, bet tuo pačiu ir sultingas, malonaus aromato ir labai saldžios. Samba yra labai atspari pagrindinėms vynuogių grybinėms ligoms ir retai puolama vapsvų. Atsparumas šalčiui iki –23 C.
Kilmė: Talisman x Original (Kapeliušnyj V.U., vynuogių selekcininkas mėgėjas)
Specifikacija
| Vynuogių veislės savybės | |
|---|---|
| Paskirtis | Desertinė |
| Tėvinės formos | Talisman x Original |
| Selekcininkas/Kilmės šalis | Selekcininkas-mėgėjas V.U. Kapeliušnyj |
| Uogų spalva | 2 - Rausva |
| Derėjimo laikas ⏱️ | 2 - Labai ankstyva - ankstyva (ATS 2000-2200) |
| Žiedų tipas | Dvilytis (savidulkis) |
| Sėklos | Su kauliukais |
| Derlingumas | Derlinga |
| Uogų dydis | 1 - Labai didelės (>10 g) |
| Kekių dydis | 2 - Didelės (400-800 g) |
| Skonis | Harmoningas |
| Augumas | 2 - Stiprus |
| Atstumas tarp vynmedžių | 1.5 - 2.5 m |
| Atsparumas Netikrajai miltligei | 2 - Atspari (1-2 purškimai per sezoną) |
| Atsaprumas Tikrajai miltligei | 2 - Atspari (1-2 purškimai per sezoną) |
| Atsparumas šalčiui ❄️ | -22 -24 °С |




