Aprašymas
Rembo – privačios selekcijos hibridinė desertinių vynuogių veislė labai didelėmis uogomis (Kalugin V.M., Ukraina). Ankstyva. Augi. Lapai dideli, penkiakampiai, su giliomis įpjovomis, penkiasskilčiai. Apatinėje lapo pusėje yra vidutinio tankumo voratinklinis pūkas. Lapkočio įpjova: atvira, lyros formos. Savidulkė. Kekės: didelės, cilindro formos, vidutinio tankumo ir birios. Uogos labai didelės, vidutinis svoris 21,6 g, pailgos ovalios arba pailgos kiaušiniškos formos, tamsiai violetinės spalvos. Minkštimas mėsingas-sultingas, tankus, odelė vidutinio storumo, skonis harmoningas. Atsparumas grybelinėms ligoms vidutinis. Atsparumas šalčiui: reikia uždengti krūmus žiemai. Vynmedžių ūgliai gerai medėja. Produktyvumas didelis.
Kilmė: Talisman x Velika
Specifikacija
| Vynuogių veislės savybės | |
|---|---|
| Paskirtis | Desertinė |
| Tėvinės formos | Talisman x Velika |
| Selekcininkas/Kilmės šalis | Kalugin V.M., Ukraina |
| Uogų spalva | 5 - Mėlyna |
| Derėjimo laikas ⏱️ | 4 - Vid. ankstyva (ATS 2200-2350) |
| Žiedų tipas | Dvilytis (savidulkis) |
| Sėklos | Su kauliukais |
| Derlingumas | Labai derlinga |
| Uogų dydis | 1 - Labai didelės (>10 g) |
| Kekių dydis | 2 - Didelės (400-800 g) |
| Skonis | Harmoningas |
| Augumas | 2 - Stiprus |
| Atstumas tarp vynmedžių | 1.5 - 2.5 m |
| Atsparumas Netikrajai miltligei | 3 - Vidutiniškai atspari (2-3 purškimai per sezoną) |
| Atsaprumas Tikrajai miltligei | 4 - Neatspari (3-5 purškimai per sezoną) |
| Atsparumas šalčiui ❄️ | -21 -23 °С |




