Veislės laukui

Veislės laukui


Išparduota

Aladdin
Aladdin - nauja perspektyvi desertinė veislė iš Potapenko instituto (Rusija). Gana ankstyva ir labai skani muskatin..
8.50€

Išparduota

Arkadija
Arkadija - labai derlinga ir gana ankstyva stambiauogė Ukrainietiška veislė. Kekės yra didelės ir labai didelės, vidutin..
7.50€

Išparduota

Esther
Esther (Eszter) desertinių vynuogių veislė iš Vengrijos. Labai anksti noksta net šiauriniame klimate. Kekės yra vidutinė..
6.50€

Išparduota

Everest
Everest yra nauja vidutinio ankstyvumo (Lietuvoje atvirame grunte vidutiniškai vėlyva - rugsėjo pabaiga - spalio pradžia..
9.50€

Išparduota

Galante
Labai atspari grybinėms ligoms, labai derlinga, nereikli ir stabili. Sunoksta anksti (rugsėjo pirmoje pusėje), sukaupia ..
7.50€

Išparduota

Garantos
Gana ankstyva, Lietuvoje sunoksta apie rugsėjo antrą pusę, vėsesniais metais rugsėjo pačioje pabaigoje. Vynmedžių auguma..
7.50€

Išparduota

Himrod (besėklė)
Populiariausi iš Kornelio universiteto besėklių veislių, kurios daugiausia auginama Niujorko valstijoje. To paties kryžm..
7.50€

Išparduota

Kolobok
Nauja ankstyva desertinių vynuogių veislė (selekcininkas-mėgėjas E.G. Pavlovskij). Vynmedžiai labai augūs. Žiedai savidu..
9.00€

Išparduota

Lakemont (besėklė)
Besėklė veislė su neutraliu paprastu skoniu. To paties kryžminimo kaip ir Himrod, Romulus ir Interlaken vaisius. Sunokst..
7.50€

Išparduota

Muskat chrustalnyj
Muskat Chrustalnyj yra nauja ankstyva vynuogių veislė, kurį atrinko Potapenko institute. Krūmai yra augūs. Savidulkė. Gr..
12.50€

Išparduota

Muskat Novošachtinskij
Gana ankstyva nauja E.G. Pavlovskio (Rusija) vynuogių veislė. Savidulkė. Kekės didelės, sveria apie 500 g. Uogos didelės..
7.50€

Išparduota

Pamiati Chirurga
Pamiati Chirurga – anksti nokstančių vynuogių stalo forma, Lietuvoje sunoksta rugsėjo viduryje. Veislė augi. Ūgliai sume..
14.50€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 70 (6 puslapių)