Vokiški, skiepyti / Grafted, Germany / Привитые, Германия


Išparduota

Garantos
Gana ankstyva, Lietuvoje sunoksta apie rugsėjo antrą pusę, vėsesniais metais rugsėjo pačioje pabaigoje. Vynmedžių auguma..
6.50€

Išparduota

Georg
Nauja austriška veislė. Didelės tamsiai mėlynos, kiaušiniškai-ovalios, su smailiu galiuku, harmoningo skonio uogos, kekė..
7.50€

Išparduota

Himrod (besėklė)
Populiariausi iš Kornelio universiteto besėklių veislių, kurios daugiausia auginama Niujorko valstijoje. To paties kryžm..
6.50€

Išparduota

Lakemont (besėklė)
Besėklė veislė su neutraliu paprastu skoniu. To paties kryžminimo kaip ir Himrod, Romulus ir Interlaken vaisius. Sunokst..
6.50€

Išparduota

Siegerrebe
Siegerrebe yra labai anksti sunokstanti baltojo vyno vynuogių veislė. Uogos yra rausvos, vidutinės, apvalios, turi ryškų..
5.00€

Išparduota

Solaris
Solaris - naujos kartos ligoms atspari vokiška vyninė vynuogių veislė. Labai ankstyvo nokinimo laikotarpio. Vynmedžiai y..
5.00€

Išparduota

Cabernet Cortis
Cabernet Cortis yra nauja ligoms atspari vokiška vynuogių veislė, kurios nokinimo laikotarpis gana ankstyvas (prinoksta ..
5.00€

Išparduota

New York Muscat
New York Muscat yra universali vynuogių veislė. Tai viena skaniausių iš šalčiui atsparių amerikiečių veislių. Vienas iš ..
7.50€

Išparduota

Rondo
Rondo - vyninė vynuogių veislė, kuri ir vėsiame klimate sunoksta pakankamai anksti. Vynmedžiai augūs, ūgliai gerai medėj..
5.00€

Išparduota

Sirame (Salome)
Sirame - gana nauja ir dar mažai žinoma vyninė vynuogių veislė iš Šveicarijos, kuri dažnai lyginama su Šiauriniuose regi..
7.50€

Išparduota

Muscat Bleu
Labai atspari grybinėms ligoms, labai derlinga, nereikli ir stabili. Sunoksta anksti (rugsėjo pirmoje pusėje), sukaupia ..
6.50€

Išparduota

Souvignier Gris
Souvignier Gris yra labai nauja vynuogių veislė, kurią gavo selekcininkas N. Becker iš Valstybinio vynuogininkystės inst..
5.00€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 17 (2 puslapių)