Prairie Star

6.00€
10 arba daugiau 4.50€ 50 arba daugiau 3.50€

Aprašymas

Prairie Star yra baltų vynuogių vyninė veislė, auginant šiauriniuose regionuose vidutinio sunokimo laiko (rugsėjo viduryje ar pabaigoje). Subrendę vynmedžiai yra augūs, bet pirmaisiais ar antrais metais - augimas vidutinis. Kekės vidutinės, cilindro formos, pailgos, vidutinio tankio ir tankios, dažnai su sparnu. Uogos vidutinės, apvalios, geltonai žalios, traškios. Šiltesniais metais sukaupia iki 20–22% cukraus, harmoningas cukraus ir rūgšties balansas. Produktyvumas yra didelis - iki 15 t / ha. Žydėjimo ir uogų augimo laikotarpiu dažnai pastebimas stiprus vynmedžio augimas, dėl kurio sumažėja vaisingumas. Kad to išvengtumėte, prieš žydėjimą rekomenduojama prignybit ūglių viršūnėles. Pavasarį, pučiant stipriam vėjui, žali ūgliai linkę lūžti, į tai reikėtų atsižvelgti renkantis šios veislės formavimo būdą. Prairie Star yra atspari miltligėms ir pilkajam puviniui, tačiau gali būti pažeista antraknozės ir juodojo puvinio. Veislės atsparumas žiemos šalčiams yra labai didelis, JAV ir Kanados šiaurinės vynuogininkystės regionuose ji gali atlaikyti šalčius iki -38 ° C. Veislė taip pat tinkama kaip desertinė, ruošti džemą, gaunamas turtingo tropinių vaisių skonio produktas. Perspektyvi veislė šiauriniams vynuogių auginimo regionams.

Vertimo rezultataPrairie Star yra baltintų vynuogių veislė, aptinkama šiauriniuose vidutinio sunokimo regionuose (rugsėjo viduryje). Subrendę krūmai yra energingi, pirmaisiais ar dvejais metais - augimas vidutinis. Klasteris yra vidutinis, cilindro formos, pailgas, vidutinio tankio ir tankus, dažnai su sparnu. Uoga yra vidutinė, apvali, geltonai žalia, traški. Cukraus kaupimasis iki 20–22%, harmoningas cukraus ir rūgšties balansas. Produktyvumas yra 150 kg / ha. Žydėjimo ir uogų augimo laikotarpiu dažnai pastebimas vynmedžio užaugimas, dėl kurio sumažėja vaisingumas. Kad to išvengtumėte, prieš žydėjimą rekomenduojama užgriebti augančius ūglius. Pavasarį, pučiant stipriam vėjui, žali ūgliai linkę lūžti, į tai reikėtų atsižvelgti renkantis šios veislės darinį. „Prairie Star“ yra atspari miltligei ir pilkajam puviniui, pažeista antraknozės ir juodojo puvinio. Veislės atsparumas žiemai yra didelis; JAV ir Kanados šiaurinės vynuogininkystės regionuose jis gali atlaikyti šalčius iki -38 ° C. Jis taip pat tinka kaip valgomosios vynuogės; ruošiant želė gaunamas turtingo tropinių vaisių skonio produktas. Perspektyvi veislė šiauriniams vynuogių auginimo regionams. Vynas: „Prairie Star“ vynas, tokios pat kokybės kaip ir europinių veislių vynas, neutralus, pilnas, ilgo poskonio. Galima naudoti mišiniuose, kad kūnas būtų aromatingesnis. Taip pat tinka putojančių vynų gamybai.

Vynas: Prairie Star vynas, panašios kokybės kaip ir Europinių veislių vynai, neutralus, pilno kūno, ilgo poskonio. Galima naudoti mišiniuose, kad suteikti kūno aromatingesnėms veislėms Taip pat tinka putojančių vynų gamybai.

Sinonimas: E.S. 3-24-7, ES 3-24-7

Kilmė: E.S. 2-7-13 x E.S. 2-8-1 (Alpenglow (E.S. 5-14 x Swenson Red)) [selekcininkas: Elmer'is Swenson'as, Viskonsinas, JAV

Genetinė formulė: 37.89% V. vinifera + 18.75% V. rupestris + 25.78% V. labrusca + 9.38% V. riparia + 5.66% V. aestivalis + 1.56% V. berlandieri + 0.98% V. cinerea


Specifikacija

Vynuogių veislės savybės
Paskirtis Vyninė
Tėvinės formos E.S. 2-7-13 x E.S. 2-8-1 (Alpenglow (E.S. 5-14 x Swenson Red))
Selekcininkas/Kilmės šalis Selekcininkas-mėgėjas Elmer Swenson, Osceola, Viskonsinas, JAV
Uogų spalva 1 - Žalia-gelsva
Derėjimo laikas 5 - Vid. vėlyva (ATS 2300-2500)
Žiedų tipas Dvilytis (savidulkis)
Derlingumas Derlinga
Cukringumas, Brix 18 - 22 Brix
Bendrasis rūgštingumas, g/L 8 - 10
Augumas 3 - Vidutinis
Atstumas tarp vynmedžių 0.9 - 1.2 m
Atsparumas Netikrajai miltligei 1 - Labai atspari (1-2 purškimai tik drėgnais metais)
Atsaprumas Tikrajai miltligei 1 - Labai atspari (1-2 purškimai tik drėgnais metais)
Atsparumas šalčiui -35 -37 °С
Leidžiama gaminti vyną ir jį ženklinti bei pateikti ES Ne

Įvertinimai (0)

Parašyti įvertinimą

Prašome prisijungti arba registruotis , kad palikti atsiliepimą