Besėklės

Besėklės


Canadice (besėklė)
Canadice - besėklė vynuogių veislė iš JAV, vidutiniškai ankstyvumo, Lietuvoje sunoksta rugsėjo antroje pusėje. Sukurta p..
7.50€
Einset Seedless (besėklė)
Einset Seedless yra atspari šalčiui (iki -27C), besėklė, rausvos spalvos vynuogių veislė, pasižyminti unikaliu braš..
6.50€
Himrod (besėklė)
Populiariausi iš Kornelio universiteto besėklių veislių, kurios daugiausia auginama Niujorko valstijoje. To paties kryžm..
6.50€
Kišmiš № 342 (besėklė)
Kišmiš Nr. 342 yra labai ankstyva besėklė vynuogių veislė iš Vengrijos. Krūmai yra stipraus augumo. Uogos yra vidutinės,..
7.50€
Lakemont (besėklė)
Besėklė veislė su neutraliu paprastu skoniu. To paties kryžminimo kaip ir Himrod, Romulus ir Interlaken vaisius. Sunokst..
6.50€
Niagara seedless (besėklė)
Amerikietiška besėklė veislė žalsvai-gelsvomis uogomis. Manoma, kad tai gerai žinomos  „Niagara“ veislės mutacija. ..
6.50€
Romulus (besėklė)
Vidutinio ankstyvumo (Lietuvoje vidutiniškai vėlyva- sunoksta rugsėjo antroje pusėje)besėklė vynuogių veislė iš JAV. Aug..
6.50€
Veles (besėklė)
Veles - privačios selekcijos besėklė vynuogių veislė (V.V. Zagorulko, Ukraina), milžiniško dydžio kekėmis ir labai gero ..
12.50€
Volodar (besėklė)
Volodar yra besėklė privačios selekcijos vynuogių veislė (autorius - V.V. Zagorulko, Ukraina). Ankstyvo sunokimo. Savid..
12.50€
Zolotce (besėklė)
Zolotce (2-12-3-3) yra besėklė vynuogių veislė iš Potapenko instituto (Rusija). Novočerkassko sąlygomis jis sunoksta rug..
14.00€

Išparduota

Afrodita (besėklė)
Ankstyva besėklė veislė gintarinės spalvos stambiomis uogomis iš Bulgarijos. Kekės stambios, uogos taip pat gana stambio..
14.00€

Išparduota

Faith (besėklė)
Faith uogos yra tamsiai mėlynos ar net juodos, kai visiškai sunoksta. Lietuvoje, priklausomai nuo metų ir vietovės, suno..
12.50€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 23 (2 puslapių)