Apie mus

2005 metais sodyboje Švenčionių rajone nusprendėme auginti vynmedžius. Kilo daug klausimų: Kur rasti sodinukų? Kokios veislės pas mus augtų? Ar iš viso augs, ar sunoks, ar peržiemos? Kaip prižiūrėti vynmedžius? Po ilgų vakarų prie literatūros ir interneto, kelionių į kaimynines šalis ir bendravimo su Lenkijos, Latvijos, Estijos, Danijos, Švedijos, Norvegijos, JAV, Kanados, Vokietijos, Baltarusijos ir Ukrainos vynuogių augintojais pagaliau radome atsakymus į visus šiuos klausimus. Pamažu kaupėsi ir patirtis.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mūsų svajonės tapo realybe, mėgaujamės savo užaugintomis vynuogėmis. Savo žiniomis nusprendėme pasidalinti su kitais bendraminčiais, taip atsirado mūsų puslapis www.vynuoges.lt , o vėliau ir el. parduotuvė, per kurią dabar galite ir Jūs užsakyti jau išbandytų Lietuvoje vynmedžių veislių aukštos kokybės sodinukų.

Šiuo metu mūsų vynuogynuose auginame apie 150 veislių, o išbandėme virš 200. Iš jų atrinkome vynmedžių veisles labiausiai tinkančias auginti Lietuvoje ir jas siūlome savo klientams. Žinoma nuolat sekame naujienas ir atsiliepimus iš kaimyninių šalių, asortimentą nuolat papildome perspektyviomis naujienomis.

Aš, Adrius Diliautas, esu vynuogininkų asociacijos narys.Geriausias vynuogių vynas 2013 LVČ

2013 metais Lietuvos someljė asociacijos organizuojamame Lietuvos vyno čempionate mano 2012 metų baltasis sausas vynas (žinoma pagamintas iš mūsų auginamų vynuogių) pelnė geriausio vynuogių vyno titulą.

PAŽYMĖJIMAI IR APDOVANOJIMAI (Spauskite, jei norite pamatyti)

 

Nuotraukų galerijos